Terminy przeglądu leków i problemy z bezpieczeństwem ad 7

Ale zgodnie z raportami naukowców z FDA, 14,32 nasze wyniki sugerują, że terminy mogą również powodować, że leki zatwierdzone w ramach tych ograniczeń będą miały większe prawdopodobieństwo nieprzewidzianych problemów związanych z bezpieczeństwem po ich powszechnym stosowaniu. Istnieje przekonująca hipoteza, że poleganie bardziej na personelu, a mniej na terminach może skutkować takim samym stopniem skuteczności przeglądu bez zwiększania ryzyka (i wynikających z niego wyższych kosztów) nieprzewidzianych problemów związanych z bezpieczeństwem narkotyków. Finansowanie i ujawnianie informacji
Częściowo wsparte dotacjami z Fundacji Roberta Wooda Johnsona (Nagroda dla naukowców w dziedzinie badań nad polityką w zakresie zdrowia, doktora Carpentera), National Science Foundation (SES-0076452) i Harvard University (Centrum Studiów Politycznych USA i Instytutu Ilościowego Społeczeństwa Nauka).
Nie zgłoszono żadnego potencjalnego konfliktu interesów związanego z tym artykułem.
Dziękujemy Jake owi Bowersowi (Wydziałowi Nauk Politycznych i Krajowego Centrum Aplikacji Superkomputerowych na Uniwersytecie Illinois) za wnikliwe porady i pomoc w kwestiach obliczeń statystycznych i interpretacji oraz Ernst Berndt, Einer Elhauge, Gary King, Susan Moffitt, Bruce Psaty, Meredith Rosenthal i Katherine Swartz za pomocne dyskusje.
Author Affiliations
Z Departamentu Rządu, Wydział Naukowo-Techniczny, Harvard University, Cambridge, MA (DC); i Harvard Medical School (EJZ, JA); oraz Wydział Farmakoepidemiologii i Farmakoekonomiki, Wydział Lekarski, Brigham i Szpital Kobiecy (JA) – oba w Bostonie.
Prośba o ponowne przesłanie do Dr. Carpentera na Harvard University, Department of Government, N405, 1737 Cambridge St., Cambridge, MA 02138, lub at.
Materiał uzupełniający
[patrz też: zaburzenia integracji sensorycznej u dorosłych, ginekolog mosina, długość szyjki macicy w ciąży ]

Powiązane tematy z artykułem: długość szyjki macicy w ciąży ginekolog mosina zaburzenia integracji sensorycznej u dorosłych